Inwestycje

Poprawa bezpieczeństwa ruchu na drogach powiatowych

W ramach poprawy bezpieczeństwa ruchu na drogach powiatowych w miejscowościach Nowa Biała, Krempachy oraz Dział wykonane zostały wyspowe progi zwalniające.

06.10.2011, 09:16 / więcej »

Mosty w Krościenku zachwycają nocą - zdjęcia

Oddane niedawno do użytku bliźniacze mosty na Dunajcu w Krościenku, nie tylko należą do największych na Podhalu, ale również najpiękniejszych. Sceptykom, którzy nie wierzą, że mosty mogą zachwycać, polecamy obejrzenie galerii zdjęć wykonanych obiektom w Krościenku nocą, gdy podświetlone z wielu stron, mienią się barwą kolorów.

09.09.2011, 22:16 / więcej »

Mosty w Krościenku zrealizowane dzięki funduszom unijnym

Bliźniacze mosty w Krościenku nad Dunajcem, których budowa (w przypadku nowego) i przebudowa (starego) w ostatnich miesiącach definitywnie dobiegła końca, powstały dzięki funduszom Unii Europejskiej. Projekt pn. "Poprawa dostępu do uzdrowiska Szczawnica przez budowę mostu na Dunajcu jako I etap porządkowania ruchu drogowego w miejscowości Krościenko" był współfinansowany w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013, Oś priorytetowa 4. Infrastruktura dla rozwoju gospodarczego, Działanie 4.1 Rozwój infrastruktury drogowej, Schemat A: Drogi o znaczeniu regionalnym.

06.09.2011, 14:33 / więcej »

Przepusty w Krościenku, Szczawnicy i Spytkowicach

Zapraszamy do obejrzenia w galerii kolejnych inwestycji zrealizowanych w tym roku w ramach państwowej dotacji na usuwanie skutków powodzi w infrastrukturze drogowo-mostowej w powiecie nowotarskim. Są to: odbudowany przepust w Krościenku i Szlachtowej oraz przebudowany na mostek w Spytkowicach, na drodze w kierunku Jordanowa. Inwestycje realizowała firma FHU Kośmider.

29.08.2011, 13:20 / więcej »

Światła na moście w Krościenku

Przy nowo powstałym moście w Krościenku zainstalowana została sygnalizacja świetlna (przy wjeździe na most od strony Szczawnicy). Służy ona przede wszystkim kierowcom, którzy wyjeżdżając z ulicy Zdrojowej, chcą włączyć się w sposób wygodny i bezpieczny do ruchu na drodze powiatowej. Pierwsze tygodnie funkcjonowania świateł potwierdziły, że to dobre rozwiązanie.

22.08.2011, 22:41 / więcej »

Mosty w Skawie gotowe

Wczoraj zaprezentowaliśmy gotowe mosty w Trybszu, dziś przedstawiamy przebudowane mosty w Skawie. To druga część prezentacji efektów realizacji projektu "Poprawa infrastruktury drogowej na terenie powiatu nowotarskiego poprzez przebudowę obiektów mostowych - przebudowa czterech mostów zlokalizowanych wzdłuż odcinków dróg powiatowych", który zakończył się 31 lipca.

10.08.2011, 14:44 / więcej »

Mosty w Trybszu gotowe

31 lipca zakończyła się realizacja projektu pn. "Poprawa infrastruktury drogowej na terenie powiatu nowotarskiego poprzez przebudowę obiektów mostowych - przebudowa czterech mostów zlokalizowanych wzdłuż odcinków dróg powiatowych". W ramach projektu przebudowane zostały cztery mosty - dwa w Trybszu (gmina Łapsze Niżne), dwa w Skawie (gmina Raba Wyżna). Dziś prezentujemy pierwszą część projektu - inwestycje w Trybszu.

09.08.2011, 15:36 / więcej »

Droga z Gronkowa do Leśnicy gotowa

Mimo iż termin wykonania inwestycji zaplanowano na 31 lipca, firma DROGBUD inż. Kazimierz Sobaniak z Zawoi odbudowę drogi powiatowej Gronków-Bukowina Tatrzańska przez Leśnicę, wykonała przed terminem.

21.06.2011, 15:57 / więcej »

Odcinek drogi Łopuszna - Nowa Biała po przebudowie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończonej już przebudowy 1,7-kilometrowego odcinka drogi drogi powiatowej z Łopusznej do Nowej Białej. Inwestycję realizowała na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu firma Podhalańskie Drogi sp. z o.o. Koszt zadania wyniósł 434 tys. zł.

05.06.2011, 19:21 / więcej »

Kolejne inwestycje powiatowe w Szczawnicy. Lepszy dojazd do Jaworek

W Szlachtowej na terenie gminy Szczawnica oddano do użytku dwie kolejne inwestycje na drodze powiatowej Krościenko - Szczawnica: dwa kompleksowo przebudowane mosty na potokach Czerszla i Krupianki wraz z drogami dojazdowymi oraz zabezpieczony odcinek drogi powiatowej.

08.12.2010, 16:55 / więcej »
Strona 2 z 6‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›
stat4u